Reklama

Apartamenty Oszmiańska 20 na Targówku

Dwa budynki na warszawskim Targówku dla dewelopera XI Home Invest wybuduje wybrany w przetargu Totalbud.

Publikacja: 13.02.2020 13:11

Apartamenty Oszmiańska 20 na Targówku

Foto: materiały prasowe

Apartamenty Oszmiańska to wielorodzinne budynki mieszkalne ze 170 mieszkaniami i sześcioma lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Powierzchnie mieszkań wahają się od 35 do 107 mkw.

Deweloper zaplanował dwa bloki - 7-kondygnacyjny (w tym jedna kondygnacja podziemna) i 13-kondygnacyjny (dwie kondygnacje podziemne). Osiedle zaprojektowała pracownia 90 Architekci.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Nieruchomości
Luksusowy hotel Roberta De Niro w Krakowie. Legendarny aktor na placu budowy Nobu
Nieruchomości
Robert De Niro w Warszawie. Pięciolecie hotelu Nobu, będą kolejne inwestycje
Nieruchomości
Więcej chętnych na mieszkania z drugiej ręki. Są podwyżki
Nieruchomości
W październiku kolejna wysoka fala popytu na kredyty mieszkaniowe. Co intryguje?
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Nieruchomości
Deweloperskie partnerstwo. Czym i po co wymieniają się firmy
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama