Apartamenty Oszmiańska to wielorodzinne budynki mieszkalne ze 170 mieszkaniami i sześcioma lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Powierzchnie mieszkań wahają się od 35 do 107 mkw.

Deweloper zaplanował dwa bloki - 7-kondygnacyjny (w tym jedna kondygnacja podziemna) i 13-kondygnacyjny (dwie kondygnacje podziemne). Osiedle zaprojektowała pracownia 90 Architekci.

Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 5139 mkw. przy ul. Oszmiańskiej 20 na warszawskim Targówku. Powierzchnia zabudowy obu budynków to 1798 mkw. W części podziemnej znajdzie się 171 miejsc parkingowych, cztery kolejne - na zewnątrz.

Deweloper, na co zwraca uwagę kierownik budowy Mariusz Cichocki, na wczesnym etapie budowy daje klientom możliwość zmiany układów mieszkań. - Korekty bazowego projektu architektonicznego mieszkań dokonuje ok. 20 proc. nabywców - mówi.

Na budowie trwają prace przygotowawcze. Budynek A osiągnie stan surowy otwarty na początku IV kwartału tego roku, budynek B - na przełomie I/II kwartału przyszłego roku.