Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.03.2021 21:35 Publikacja: 11.03.2021 21:13
Katowickie osiedle Nowy Nikiszowiec dostało nominację do nagrody Miesa van der Rohe, czyli europejskiego Oscara dla architektów. Gdyby miała pani wręczać nagrodę, jak przedstawiłaby pani tę inwestycję?
Nowy Nikiszowiec, zaprojektowany przez pracownię 22ARCHITEKCI, to fantastyczne osiedle, które pokazuje śląską tożsamość. To miejsce, gdzie historia przenika się z teraźniejszością. Układ kwartałów został przeniesiony ze Starego Nikiszowca, czyli osiedla słynnych familoków.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W czerwcu oferta mieszkań z rynku wtórnego zmalała. Jak to wpłynęło na ceny, analizuje portal GetHome.pl.
Największy nacisk położymy na projekty mieszkaniowe. Perspektywiczne są też akademiki i logistyka miejska. Nie p...
Na wakacyjny lokal o powierzchni do 50 mkw. trzeba mieć co najmniej 300–350 tys. zł. Polskie kurorty oferują set...
Udzielony przez PKO Bank Polski kredyt deweloper przeznaczy na budowę wielofunkcyjnego kompleksu Swobodna Spot w...
Rynek nieruchomości pozostanie w trybie wyczekiwania – oceniają analitycy portalu Tabelaofert.pl.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas