Ten etap inwestycji ma być oddany na przełomie II i III kwartału 2023 roku. Na rynek trafiły dwa czteropiętrowe budynki. Znajdzie się w nich 100 mieszkań o powierzchni od 33 do 82 mkw. – od kawalerek po lokale z czterema pokojami. Ceny zaczynają się od 325 tys. zł.

Na parterze jednego z budynków zaprojektowano sześć lokali usługowych o metrażach od 40 do 58 mkw., których ceny zaczynają się od 472 tys. zł. Do większości mieszkań na parterze są przypisane ogródki. W dwóch podziemnych halach garażowych deweloper zaplanował 54 miejsca parkingowe, 80 komórek lokatorskich i 20 pomieszczeń na jednoślady.

Deweloper zapowiada, że na osiedlu posadzi ponad 130 drzew, m.in. wierzby, brzozy, lipy, dęby błotne, jarzęby, cisy, modrzewie, daglezje. - Ozdobą części wspólnych będą ogrody deszczowe. System retencyjny pomoże zagospodarować wodę opadową i zapewni nawodnienie lokalnego ekosystemu – opisują przedstawiciele dewelopera. - Zielone będą też dachy budynków. Na terenie osiedla zaplanowaliśmy też plac zabaw, tyrolkę, pająka linowego, skatepark.

Pojawią się też stojaki rowerowe, stanowiska do ładowania baterii rowerów elektrycznych i hulajnóg, miejsca do carsharingu oraz wynajmu rowerów, elektrycznych hulajnóg i skuterów. Osiedle utworzy docelowo siedem trzy- i czteropiętrowych budynków z lokalami usługowymi na parterach.