Reklama

Baza noclegowa w czasie pandemii

Najem krótkoterminowy znowu na cenzurowanym, zakazana jest też działalność hotelarska. Obostrzenia mają obowiązywać co najmniej do 11 kwietnia.

Aktualizacja: 02.04.2020 18:38 Publikacja: 02.04.2020 17:53

Hotele i inne miejsca noclegowe (działające na zasadzie wynajmu krótkoterminowego) zostały zamknięte. To efekt rozporządzenia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Od obostrzeń są jednak wyjątki. W hotelu, pesnjonacie czy mieszkaniu wynajmowanych na doby mogą pozostać osoby przebywające na kwarantannie lub pracownicy w delegacji, którzy korzystają z usług noclegowych w ramach wykonywania obowiązków zawodowych.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Mieszkanie dla singla, dla pary, dla rodziny. To dobry czas na szukanie lokalu?
Nieruchomości
Popyt na biura nakręcają renegocjacje umów
Nieruchomości
Trójmiasto zdominowało rynek mieszkań premium. Ta część rynku też nie ma lekko
Nieruchomości
Deweloperzy lubią „obwarzanki” i kurorty. A co lubią klienci?
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Nieruchomości
„Pomysły” deweloperów, czyli jak z domu może powstać blok
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama