Reklama

Matexi bierze ziemię

Deweloper kupił dwie działki na warszawskim Mokotowie. Planuje wybudować na nich ok. 250 mieszkań.

Aktualizacja: 17.04.2020 16:26 Publikacja: 17.04.2020 16:16

Matexi bierze ziemię

Foto: ROL

Matexi Polska podkreśla w komunikacie swoje "długofalowe zaangażowanie na polskim rynku". - Rozwój oferty na warszawskim i krakowskim rynku jest priorytetem na najbliższe lata na równi z terminową realizacją wszystkich projektów - podaje zarząd firmy. - Bardzo intensywnie pracujemy nad zakupami nowych gruntów, konsekwentnie poszerzając bank ziemi w różnych lokalizacjach.

Mieszkania na dwóch nowych mokotowskich osiedlach trafią do oferty dla klientów indywidualnych. Matexi prowadzi już prace projektowe. Lokale trafią na rynek po dopełnieniu procedur administracyjnych.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Skycity Gdynia z widokiem na morze, las i miasto
Nieruchomości
Czy mieszkanie na wynajem da jeszcze zarobić
Nieruchomości
Fabryka Park Katowice z nowym właścicielem. Czy obiekt jeszcze urośnie?
Nieruchomości
Nowe szaty biurowca Warsaw Corporate Center
Nieruchomości
Condohotel czy apartament na doby
Reklama
Reklama