Pracuję w nieruchomościach, bo...
Jest to moja pasja od wielu lat, czuję się w tym pewnie. Pomimo tego, że nie jest to łatwy rynek.
Polski rynek nieruchomości jednym słowem...
Chaos.
Mój ulubiony budynek w Polsce to...
Aktualizacja: 24.04.2020 09:14 Publikacja: 24.04.2020 09:00
Foto: materiały prasowe
Pracuję w nieruchomościach, bo...
Jest to moja pasja od wielu lat, czuję się w tym pewnie. Pomimo tego, że nie jest to łatwy rynek.
Polski rynek nieruchomości jednym słowem...
Chaos.
Mój ulubiony budynek w Polsce to...
W związku z prowadzonymi projektami dość mocno zgłębiamy temat budynków biurowych. Dziś jestem pod wielkim wrażeniem siedziby CCTV w Pekinie.
Hitem na rynku nieruchomości będzie...
Zważywszy na obecną sytuację na świecie dość mocno rozwinie się samowystarczalność obiektów budowlanych, ekologia, holistyczne podejście do projektowania jak i samego funkcjonowania obiektu w tkance miejskiej.
Gdyby złota rybka obiecała jedną zmianę na rynku nieruchomości, to poprosiłabym o ...
Stabilność i przewidywalność rynku. Cała reszta jest wtedy tylko i wyłącznie w naszych rękach.
Gdybym nie pracowała w branży nieruchomości, byłabym ...
Grafikiem komputerowym lub programistą.
Najważniejsze w prowadzeniu biznesu jest...
Pracowitość, systematyczność, dążenie do celu oraz szczęście.
Najlepsza rada, jaką kiedykolwiek otrzymałam ...
Pracuj dla lub z ludźmi, dla których jesteś podmiotem nie przedmiotem.
W wolnej chwili najchętniej...
Najchętniej uprawiam sport. To mnie w znacznej mierze trzyma emocjonalnie w ryzach. Zmęczenie fizyczne sprawia, że człowiek mniej się stresuje.
Najlepsze miejsce do życia to...
Tak jak każdy człowiek, mam różne fazy w życiu. Czasem uciekam od ludzi, zaszywam się w swoim mieszkaniu z widokiem na las, odcinam wszystkie bodźce zewnętrzne. Czasem jednak pragnę ludzi jak powietrza, wtedy kierunkiem są Włochy, miejsce w którym ludzie pięknie celebrują towarzystwo innego człowieka.
Paulina Czurak, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej i uczelni Institut Supérieur d Architecture Intercommunal - Site de Liege. Członek IARP. Właścicielka biura architektonicznego Ideograf.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: rp.pl
Mieszkania w okolicach Warszawy są tańsze niż w stolicy średnio o 35 proc. – wynika z analiz Grupy Morizon-Gratka.
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Czynsze za wynajmowane mieszkania raz idą w górę, raz w dół. Sytuację na rynku najmu analizuje portal GetHome.pl.
Ponad 70 proc. pośredników uważa, że w najbliższym czasie nie zdrożeją ani mieszkania, ani domy z rynku wtórnego...
W czerwcu oferta mieszkań z rynku wtórnego zmalała. Jak to wpłynęło na ceny, analizuje portal GetHome.pl.
Największy nacisk położymy na projekty mieszkaniowe. Perspektywiczne są też akademiki i logistyka miejska. Nie p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas