Obiekt przy ul. Wyszyńskiego powiększy się o ponad 6 tys. mkw. Na nowej powierzchni powstanie sklep i zewnętrzny ogród sieci PSB Mrówka. Salon zajmie 3,7 tys. mkw. W ogrodzie o powierzchni 1,5 tys. mkw. znajdzie się asortyment wyposażenia i architektury ogrodu oraz różne gatunki roślin. Obok obiektu powstanie dodatkowy parking na ok. 130 miejsc postojowych.

Po rozbudowie powierzchnia centrum będzie wynosić niemal 11 tys. mkw.

Równocześnie trwa komercjalizacja pasażu handlowego w istniejącej części centrum. Pasaż zostanie połączony z nowo powstającym punktem sprzedaży sieci PSB Mrówka. Na ponad 5,5 tys. mkw. znajdzie się ok. 15 lokali handlowo – usługowych. Za koncepcję komercyjną i wynajem powierzchni odpowiada BOIG Property Consulting.

- Oferta obiektu zostanie uzupełniona o znane i popularne marki sieciowe, m.in. z branży mody, artykułów kosmetycznych i drogeryjnych. Będą też sklepy typu convenience – mówi cytowany w komunikacie Paweł Bartosiak, menedżer ds. wynajmu w BOIG. - Grono najemców centrum będzie zróżnicowane, dostosowane do potrzeb mieszkańców miasta i regionu. Jesteśmy otwarci na współpracę również z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy dzięki znajomości miejscowego rynku mogą znacząco wzbogacić ofertę centrum, a sami znaleźć dobre miejsce do rozwijania działalności.