Osiedle będzie sąsiadować z Nowym Centrum Łodzi. Deweloper zaplanował dwa sześciopiętrowe budynki, w których znajdzie się ponad 200 lokali. Mieszkania będą mieć od 2,71 do ponad 3 metrów wysokości. Do wszystkich parterowych lokali będą przypisane ogródki, a część mieszkań na ostatnim piętrze będzie mieć tarasy.

Wizytówką Boho mają być dwa zielone dziedzińce.

Deweloper zaplanował także plac rekreacyjny z hamakami oraz miejsce na kino plenerowe. Będzie też można urządzić ogród warzywny. Na osiedlu zakwitną łąki.

- W zależności od konfiguracji usług, właściciele mieszkań będą mogli korzystać z systemu zarządzającego inteligentnym domem – mówią przedstawiciele dewelopera. – Jednym kliknięciem można będzie sterować oświetleniem, otwierać drzwi aplikacją, wyłączać prąd i zmieniać temperaturę w mieszkaniu. System natychmiast poinformuje o awaryjnej sytuacji, np. o zalaniu mieszkania albo zagrożeniu pożarem. Na lokatorów Boho czekają też udogodnienia Echo Life Services, w tym mobilny dostęp do drzwi, furtek, bram i windy.

Powstanie też punkt odbioru przesyłek i rowerownie, będzie też dostępna ogólnodostępna ładowarka e-samochodów i sieć Wi-Fi.

– Ponad dwie dekady obecności w Łodzi to wystarczający czas, żeby na dobre się tu zadomowić. Widzimy, jak miasto się zmienia, pięknieje, jak zyskuje nowe funkcje i staje się atrakcyjniejszym, ciekawszym miejscem do życia- komentuje cytowany w komunikacie Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w dziale mieszkaniowym Echo Investment. – Nasza firma i jej projekty, w tym Boho, ma aspiracje, żeby być częścią tej zmiany. Znamy śródmieście i doskonale wiemy, jaki potencjał ma lokalizacja między ul. Nawrot a Tuwima.