Deweloper buduje osiedle obok powstającej stacji drugiej linii metra. We wprowadzonym do oferty budynku o kaskadowym układzie - od trzech do sześciu pięter – zaplanowano 124 mieszkania o powierzchni od 30 do niemal 150 mkw. Wjazd do bloku prowadzi od ul. Szeligowskiej. Do lokali na parterze są przypisane ogródki. Deweloper zaplanował też zielony dziedziniec, strefę piknikową, strefę gier ze stołami do ping-ponga i gry w szachy. Będzie też teren do gry w bule.

W części podziemnej budynku zaprojektowano jednokondygnacyjny garaż z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. Będzie też kilkanaście zewnętrznych miejsc postojowych, w tym dwa ogólnodostępne stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. Budynek będzie całodobowo chroniony.

- Bemowo cieszy się dużą popularnością wśród osób poszukujących swojej przestrzeni do życia. Zalety tej części Warszawy to położenie z dala od zgiełku miasta, dobre połączenie z centrum, rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa i atrakcyjne ceny. Nowoczesny projekt Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Zachód wpisuje się w charakter Bemowa. Tworzymy kompleksową tkankę miejską, pełną ulic, placów, kawiarni, miejsc relaksu, a to wszystko wśród nowoczesnej zabudowy – mówi cytowany w komunikacie Jerzy Bieniewski, dyrektor pionu sprzedaży i marketingu w spółce Dom Development.