Reklama
Rozwiń
Reklama

Ekoosiedle Łomianki coraz większe

Sprzedaż mieszkań z trzeciego etapu osiedla Łomianki pod Warszawą rozpoczyna Aria Development. Ceny lokali wahają się od 5,2 do 7,2 tys. zł za mkw.

Aktualizacja: 15.08.2020 13:23 Publikacja: 15.08.2020 13:19

Ekoosiedle Łomianki coraz większe

Foto: materiały prasowe

Budowa rozpoczęła się w czwartym kwartale ubiegłego roku. Przekazanie kluczy deweloper zapowiada na drugą połowę tego roku. W ofercie są mieszkania o powierzchni od 36 do 102 mkw. Aria Development stawia na inteligentne rozwiązania.

- Ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny, część mieszkań z antresolami, tarasami i ogrodami – tak w skrócie można scharakteryzować nasz projekt – mówią przedstawiciele firmy. - Sprzedaż pierwszego etapu została zakończona, w drugiej fazie inwestycji w ofercie pozostała niewielka pula większych lokali.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Nieruchomości
W październiku kolejna wysoka fala popytu na kredyty mieszkaniowe. Co intryguje?
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Nieruchomości
Deweloperskie partnerstwo. Czym i po co wymieniają się firmy
Nieruchomości
Heimstaden wierzy w PRS, ale poza wynajmowaniem sprzedaje mieszkania. Dlaczego?
Nieruchomości
Gdzie w Polsce jest najwięcej niedrogich mieszkań
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Nieruchomości
Hillwood Polska kupuje magazyny za 100 mln euro
Reklama
Reklama