Reklama

Apartamenty na warszawskiej Pradze

Przy ul. Bliskiej 17 powstanie Bliska Residence. Kreator Dom Invest wybuduje 196 apartamentów inwestycyjnych.

Publikacja: 02.09.2020 16:46

Apartamenty na warszawskiej Pradze

Foto: materiały prasowe

Sprzedaż mieszkań już się rozpoczyna. - Atrakcyjna infrastruktura, wydarzenia kulturalne (koncerty, wystawy), modne restauracje i doskonała lokalizacja to tylko niektóre atuty Pragi, która obok Powiśla cieszy się największym zainteresowaniem inwestorów – mówi cytowana w komunikacie Klaudia Siarkiewicz, prezes spółki Kreator Dom Invest. - Dzielnica dynamicznie się rozwija i jest miejscem, które posiada niepowtarzalny klimat.

Bliska Residence to mieszkania o powierzchni od 20 do 35 mkw. – To propozycja dla inwestorów. Rozwiązanie łączy możliwość inwestycji mieszkaniowej ze wszystkimi aspektami ochrony poprzez umowę deweloperską i jednocześnie zakupu komercyjnego z wieloletnią umową najmu – podaje inwestor w komunikacie.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Mieszkanie dla singla, dla pary, dla rodziny. To dobry czas na szukanie lokalu?
Nieruchomości
Popyt na biura nakręcają renegocjacje umów
Nieruchomości
Trójmiasto zdominowało rynek mieszkań premium. Ta część rynku też nie ma lekko
Nieruchomości
Deweloperzy lubią „obwarzanki” i kurorty. A co lubią klienci?
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Nieruchomości
„Pomysły” deweloperów, czyli jak z domu może powstać blok
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama