Ok. 900-metrowa powierzchnia na IV piętrze budynku Silesia Star należącym do firmy Globalworth została podzielona na 27 gabinetów od 10 do 30 mkw. Można je łączyć w większe moduły.

Biurowiec jest zlokalizowany przy ul. Uniwersyteckiej 20 w centrum Katowic, niedaleko Spodka i Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

Biura wynajmuje deweloper Develia, dla którego Własne B. świadczy usługę przygotowania i komercjalizacji powierzchni z elastycznymi warunkami najmu. - Nawiązanie współpracy z tak poważnym graczem na rynku biurowym to kolejny dowód na to, że w dzisiejszych czasach elastyczność nabiera szczególnego znaczenia – mówi cytowany w komunikacie Michał Nisengolc, prezes firmy Własne B.

Najemcy mają do dyspozycji prywatne gabinety z dostępem do części współdzielonych - takich jak wyposażona kuchnia, toalety oraz sale do spotkań dla czterech, sześciu i 12 osób. - Każde z biur ma dostęp do szybkiego internetu, indywidualną klimatyzację i otwierane okna. Minimalny czas wynajmu to cztery miesiące. Dodatkowo biura Własne B. posiadają wysoki współczynnik 5 mkw. na osobę w pomieszczeniu oraz 10 mkw. na osobę powierzchni brutto, dzięki czemu zachowane są przepisy dotyczące odpowiedniego dystansu w miejscu pracy.

Powierzchnie Własne B. znajdują się w biurowcach w Warszawie, Łodzi i Katowicach. - Najemcami są głównie małe i średnie firmy z polskim i zagranicznym kapitałem. Partnerami przy projekcie Własne B. jest także fundusz nieruchomości Octava Property Trust, który udostępnia swoją przestrzeń na elastycznych warunkach oraz IKEA dla Firm, z którą współpracujemy przy projektowaniu i urządzaniu wnętrz Własne B. – podają przedstawiciele firmy.