theBalm wynajmuje w City Parku zarówno powierzchnię magazynową, jak i biurową. W transakcji uczestniczyła firma doradcza Axi Immo.

Przeprowadzka theBalm do City Parku wiąże się z uruchomieniem centrum magazynowo-logistycznego w Polsce, zakupem niezbędnego wyposażenia i rekrutacją pracowników. - Obecność w Europie w tej formie pozwoli firmie istotnie skrócić czas realizacji zamówień, zwiększyć dostępność asortymentu i pozyskać nowych klientów – podaje Ideal Idea Formad, deweloper obiektu, w komunikacie.

- Rozwijamy się bardzo dynamicznie, pozyskując nowych klientów na rynku europejskim, a to wymaga zapewnienia możliwości dostarczania produktów do klientów w odpowiednio krótkim terminie – mówi Piotr Błaszczyk z theBalm. - City Park oferował stosunkowo szybkie udostępnienie powierzchni spełniających nasze oczekiwania oraz atrakcyjne warunki finansowe. Bardzo zależało nam na lokalizacji obiektu w pobliżu lotniska i głównych arterii komunikacyjnych. Umożliwia to nie tylko sprawną dostawę i wysyłkę sprzedawanych towarów, ale jest też istotnym czynnikiem skłaniającym pracowników do podjęcia współpracy. Ze względu na specyfikę działalności bardzo ważnym wymaganiem było zapewnienie dostępu do bramy z poziomu zero oraz doku. Nie bez znaczenia była również możliwość wykonania dodatkowego doświetlenia powierzchni i aranżacji biur.

Anna Peczela, ekspert Axi Immo, komentuje: Przy wyborze miejsca na nowe centrum dystrybucyjne firmie theBalm zależało na połączeniu kilku aspektów. - Jednym z najważniejszych był nowoczesny budynek magazynowo-biurowy w pobliżu lotniska. Lokalizacja ma zapewnić komfortowy dojazd z różnych dzielnic Warszawy zarówno klientom theBalm, jak i pracownikom okolicznych osiedli mieszkaniowych, a także sąsiednich miast – tłumaczy. - Wspólnie z klientem rozważyliśmy kilka ofert. Propozycja Ideal Idea Formad okazała się najlepsza ze względu na dobrą lokalizację parku przy obwodnicy miasta, przygotowanie powierzchni przez dewelopera zgodnie z oczekiwaniami firmy, a także przez wzgląd na same parametry techniczne tego obiektu klasy A. Deweloper zadbał również o specjalny projekt zielonego otoczenia budynków i ekologiczne rozwiązania w Ideal Idea City Parku.