Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.10.2020 10:10 Publikacja: 13.10.2020 10:01
Foto: ROL
Na działce powstanie kompleks logistyczny 7R Park Gdańsk Port o łącznej powierzchni ok. 123 tys. mkw. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Gdańsk i największego głębokowodnego terminalu na Morzu Bałtyckim – DCT Gdańsk.
- Pozyskanie działki na terenie Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego to przełomowy krok naszej firmy w umacnianiu sieci parków logistyczno-przemysłowych na północy kraju. DCT Gdańsk jest najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego. Zawijają tu statki z całego świata, w tym z Dalekiego Wschodu. W tej strategicznej dla transportu morskiego lokalizacji planujemy nowoczesne obiekty magazynowo-produkcyjnych klasy A, w których zastosujemy nowe technologie dla budynków. Zadbamy także o zminimalizowanie oddziaływania obiektów na środowisko naturalne – zapewnia spółka w komunikacie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W czerwcu oferta mieszkań z rynku wtórnego zmalała. Jak to wpłynęło na ceny, analizuje portal GetHome.pl.
Największy nacisk położymy na projekty mieszkaniowe. Perspektywiczne są też akademiki i logistyka miejska. Nie p...
Na wakacyjny lokal o powierzchni do 50 mkw. trzeba mieć co najmniej 300–350 tys. zł. Polskie kurorty oferują set...
Udzielony przez PKO Bank Polski kredyt deweloper przeznaczy na budowę wielofunkcyjnego kompleksu Swobodna Spot w...
Rynek nieruchomości pozostanie w trybie wyczekiwania – oceniają analitycy portalu Tabelaofert.pl.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas