Reklama
Rozwiń
Reklama

Ceny mieszkań uzywanych

Wielu klientów chce zmienić mieszkanie na większe. Są to zazwyczaj klienci, którzy mają oszczędności - twierdzą pośrednicy.

Publikacja: 11.02.2015 10:11

Ceny mieszkań uzywanych

Foto: Fotorzepa/ Jakub Ostałowski

- W Warszawie, jak szacuje Marcin Jańczuk z Metrohouse, transakcyjne ceny mieszkań w ciągu ostatnich 12 miesięcy obniżyły się o 1,8 proc., do niespełna 7,2 tys. zł za mkw. – Możemy mówić o stabilizacji rynku. Coraz popularniejsze są nowe inwestycje – ocenia Marcin Jańczuk. – Tam, gdzie możliwa jest dopłata w ramach „MdM" (np. na Białołęce), klienci faworyzują deweloperów, choć rynek wtórny oferuje coraz lepsze ceny.  Popularne są dwa pokoje do 40–45 mkw.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Nieruchomości
Mieszkań jest więcej niż kupujących. Trudno uzasadnić podwyżki cen
Nieruchomości
Zadłużeni po uszy. Kiedy rata kredytu pochłania lwią część domowego budżetu
Nieruchomości
Kolejny inwestor PRS wchodzi do Polski. Zawarł sojusz z dużym deweloperem
Nieruchomości
Zapowiada się mocny koniec roku u deweloperów
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Nieruchomości
Skanska sprzedaje biurowiec w kompleksie Centrum Południe we Wrocławiu
Opinie Ekonomiczne
USA kontra Chiny: półprzewodniki jako pole bitwy?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama