Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 24.04.2015 17:07 Publikacja: 24.04.2015 16:51
Foto: Materiały Inwestora
Inwestycję na warszawskiej Woli realizuje firma Tynkbud1. - Mieszkania przy ul. Szlenkierów 4 to dobra oferta m.in. dla osób, które szukają dla siebie pierwszego lokalu - mówią przedstawiciele dewelopera. - Atutem jest m.in. lokalizacja.
W tej wolskiej inwestycji Tynkbud1 zaplanował 37 mieszkań o powierzchni od 24 do 62 mkw. Kawalerki mają 24 - 37 mkw., a dwójki i trójki - od 40 do 62 mkw. Mieszkania powstają niedaleko śródmieścia. - Do centrum Arkadia można dojechać samochodem w osiem minut - zachęcają przedstawiciele dewelopera.
MY Park, czeski inwestor i deweloper, kupuje od BHM Group sieć dziesięciu parków handlowych A-Centrum zlokalizow...
Jak zmienia się zdolność kredytowa przeciętnie zarabiających singli, bezdzietnych par i rodzin sprawdzają portal...
Korzystne otoczenie biznesowe, wykwalifikowana siła robocza i stosunkowo niskie koszty przyciągają do Katowic co...
Zmagający się z zadłużeniem belgijski deweloper spłacił krytyczną serię obligacji. W lipcu i wrześniu zapadają o...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Klienci mają w czym wybierać. Rynek pierwotny oferuje mieszkania na różnym etapie zaawansowania budowy. Ceny nie...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas