Do dawnych budynków Poczty Głównej i Giełdy Zbożowej w Gliwicach wchodzi gastronomia. W historycznych murach działają lub wkrótce zaczną działać Furore Pizza Neapolitana, Sushi-Ya, AO Ramen, Nowa Prowincja, Shrimp House i Zdrowa Krowa. W budynku dawnej poczty są też powierzchnie biurowe. Łączna powierzchnia użytkowa obu budynków to ponad 8 tys. mkw.

Cytowany w komunikacie Maciej Mendrok, dyrektor w dziale wynajmu powierzchni w DL Invest Group, komentuje, że odwiedzający zabytkowe budynki goście mogą się cieszyć smakami włoskiej kuchni, próbować bogactwa smaków kuchni azjatyckiej i owoców morza, a także rozsmakować się w kuchni polskiej i amerykańskiej.

- DL Vintage Post i dawna Giełda Zbożowa to dobre przykłady naszego sposobu działania. Chcemy tworzyć miejsca, które podkreślą unikatowy charakter każdej lokalizacji, zaspokoją i pogodzą potrzeby biznesowych najemców, lokalnych społeczności i przedsiębiorców - mówi Dominik Leszczynski, założyciel i zarządzający DL Invest Group.

W Katowicach przy Korfantego 138 firma prowadzi inwestycję, w której dominują funkcje biurowe. Powstaną tam także powierzchnie handlowe, rekreacyjne, gastronomiczne i lokale dla działalności kulturalnej.