Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 29.08.2016 06:12 Publikacja: 29.08.2016 06:07
Kraków, Fabryka Czekolady
Foto: materiały inwestorów
W Fabryce Czekolady jest 230 lokali od 36 do 97 mkw. Deweloper zaplanował dwójki (36–61 mkw.) oraz mieszkania trzy - i czteropokojowe (trójki: 56–78 mkw., czwórki: 83–97 mkw.).
Ceny: 7,3–8,2 tys. zł za mkw. Klienci mogą skorzystać z oferty wykończenia mieszkań pod klucz. Do metra trzeba dopłacić od 486 do 800 zł. Geo proponuje system płatności 10/90. 10 proc. ceny klient wpłaca po podpisaniu umowy, resztę przy odbiorze kluczy. Część mieszkań jest gotowa.
MY Park, czeski inwestor i deweloper, kupuje od BHM Group sieć dziesięciu parków handlowych A-Centrum zlokalizow...
Jak zmienia się zdolność kredytowa przeciętnie zarabiających singli, bezdzietnych par i rodzin sprawdzają portal...
Korzystne otoczenie biznesowe, wykwalifikowana siła robocza i stosunkowo niskie koszty przyciągają do Katowic co...
Zmagający się z zadłużeniem belgijski deweloper spłacił krytyczną serię obligacji. W lipcu i wrześniu zapadają o...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Klienci mają w czym wybierać. Rynek pierwotny oferuje mieszkania na różnym etapie zaawansowania budowy. Ceny nie...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas