Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 05.12.2016 14:59 Publikacja: 05.12.2016 14:45
Foto: ROL
Grupa Murapol podpisała ostateczną umowę zakupu działki o powierzchni 11,7 ha. Transakcja opiewa na kwotę 9,5 mln zł netto. Przy ul. Wróblewskiego Murapol wybuduje prawie 2,1 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 92 tys. mkw. Powstaną też lokale użytkowe o powierzchni ok. 3 tys. mkw.
Z prawa pierwokupu do tej działki nie skorzystało miasto. Grupa Murapol wystąpiła o pozwolenie na budowę osiedla. - W Łodzi budujemy już osiedle Murapol Widzew. Inwestycja powstaje przy ulicach Piłsudskiego i Sobolowej - podają przedstawiciele dewelopera.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Deweloper rozpoczyna budowę mieszkań na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Startuje pierwszy etap inwestycji 360° b...
Aż 80 proc. firm deweloperskich nie przewiduje zmian cenników – wynika z najnowszego indeksu nastrojów deweloper...
Ci, którzy mają zdolność kredytową, przestają się zastanawiać nad zakupem mieszkania. Wybierają mniejsze lokale,...
Pod koniec roku miliony właścicieli domów i mieszkań dostaną informację z gminy o wysokości podatku od nieruchom...
W Polsce powstaje 599,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Ponad połowa zasili najmniejsze miejscowości – wynika z...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas