W pobliżu Parku Grabiszyńskiego i Lasku Oporowskiego powstanie niemal 200 mieszkań i lokali usługowych. Zakończenie budowy deweloper zapowiada na IV kw. 2023 roku. Inwestycja Ogrody Grabiszyńskie II rośnie na terenie osiedla Grabiszyn-Grabiszynek (dawna dzielnica Fabryczna).

W drugim etapie Ogrodów Grabiszyńskich deweloper zaplanował 11- kondygnacyjny budynek (wraz z garażem podziemnym), w którym znajdzie się 110 mieszkań o powierzchni od 34 do 150 mkw., 51 mikroapartamentów (od 20 do 37 mkw.) oraz lokale usługowe. Powierzchnia użytkowa to niemal 10 tys. mkw.

- Projektując to osiedle myśleliśmy o osobach, które poszukują miejsca w blisko natury, jednocześnie w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. Chcieliśmy, aby otoczenie nie tylko sprzyjało aktywnemu wypoczynkowi, lecz także zachęcało do wspólnych spotkań mieszkańców – podkreśla Marcin Misztal, prezes i2 Development. - Już pierwszego dnia sprzedaży kilkadziesiąt mieszkań zostało zarezerwowanych. Zlokalizowane na parterze lokale usługowe zostały już sprzedane.

i2 Development, wrocławski deweloper, realizuje 14 inwestycji mieszkaniowych. Spółka od 2016 r. jest notowana na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.