Kaliski deweloper FB Antczak kończy swoją inwestycję pod Kaliszem. Osiedle mieszkaniowe przy ul. Poligonowej w Kościelnej Wsi składa się z inwestycji Panorama, Panorama Park i Panorama Park II. W dziewięciu budynkach znajdzie się od 13 do 30 mieszkań.

Deweloper zaplanował także 14 lokali użytkowych o zróżnicowanych powierzchniach - od 30 do 900 mkw. Są one przeznaczone pod działalność handlową i usługową. Deweloper zapowiada, że na osiedlu mogą być gabinety lekarskie i stomatologiczne. - Poza powierzchniami handlowymi znajdzie się również przestrzeń biurowa - zapowiadają przedstawiciele spółki.

- Budowa to praca na żywym organizmie. Zmiany są możliwe na każdym etapie. Podczas ostatniej fazy prac zdecydowaliśmy na wprowadzenie zmian w obiekcie handlowo-usługowym tak, aby lepiej dostosować tę część osiedla do potrzeb mieszkańców - komentuje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak. - Obiekt komercyjny zamknie przestrzeń osiedla od strony ulicy Poznańskiej. Projekt architektoniczny osiedla przygotowała pracownia Decone z Poznania. Ceny mkw. mieszkań w inwestycji Panorama Park II wahają się od 4350 zł do 4500 zł. Ceny mkw. lokalu usługowego to 4500 zł netto. ( VAT: 23 proc.).

FB Antczak buduje biura, obiekty użyteczności publicznej, domy i mieszkania. Firma od ponad 30 lat realizuje inwestycje w różnych regionach Polski. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.