Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 19.04.2017 16:23 Publikacja: 19.04.2017 16:08
W trzecim etapie osiedla, nazwanym Wrzosy, deweloper zaplanował trzy (trzy - i czterokondygnacyjne) budynki ze 113 mieszkaniami. Czwarta część o nazwie Bratki, zaoferuje 105 mieszkań. Także w tym etapie Asbud wybuduje trzy budynki. Na klientów czekają mieszkania o powierzchni od 30 do 105 mkw.
- Część lokali spełnia wymagania programu "MdM" - mówią przedstawiciele dewelopera. Oba etapy inwestycji mają być gotowe w listopadzie 2018 roku. Osiedle Flora powstaje przy ul. Głębockiej i Okrągłej na warszawskiej Białołęce, w sąsiedztwie jednorodzinnej zabudowy.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W Polsce powstaje 599,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Ponad połowa zasili najmniejsze miejscowości – wynika z...
Promocje często obejmują mieszkania na ukończonych osiedlach. Taniej bywa też na początku budowy. Większego ruc...
Kapitał wrócił na rynek nieruchomości logistyczno-przemysłowych. Czas na rozwój kolejnego segmentu: centrów danych.
W II kwartale Polacy kupili w Hiszpanii ok. 1 tys. mieszkań i domów, utrzymując poziom obserwowany od kilku kwar...
Nie kupuj w ciemno – mówi Tomasz Woźniak, prawnik z agencji Freedom Nieruchomości.
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas