Lokale mają powierzchnię od 32 do 123 mkw. Deweloper, spółka Atal, zaplanował mieszkania od kawalerek po lokale czteropokojowe. Znajdują się w siedmiu segmentach. Osiedle powstało u zbiegu ul. Filtrowej oraz Zygmunta Starego. W pierwszym etapie osiedla do kupienia pozostało siedem mieszkań, a w drugim - dziesięć. Ceny mieszkań w stanie deweloperskim zaczynają się od 6,9 tys. zł za mkw.

Na osiedlu Lazurowy Park Bronowice powstało 135 miejsc parkingowych w garażach podziemnych oraz 17 stanowisk naziemnych. Jest też 41 komórek lokatorskich. Projektantem osiedla jest Linia architekci Bruzda Mętel.

- Lokalizacja osiedla na terenie Bronowic łączy sąsiedztwo atrakcyjnych terenów rekreacyjnych z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Osoby aktywne docenią bliskość Parku Rzecznego Młynówka Królewska i Lasku Wolskiego - zachęca deweloper. - Kompleks oferuje łatwy dostęp do miejsc wypoczynkowych. Jego położenie zapewnia także komfortowy dojazd do centrum miasta dowolnym środkiem transportu. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców są także sklepy i punkty usługowe oraz placówki edukacyjne.

Na krakowskie portfolio spółki Atal - poza inwestycją Lazurowy Park Bronowice - składają się także inne inwestycje. Trwa sprzedaż mieszkań w apartamentowcach powstających przy ul. Przybyszewskiego 64. Na Grzegórzkach rośnie osiedle Bajeczna Apartamenty.

W centrum Krakowa powstaje inwestycja Masarska 8 Apartamenty. Deweloper oferuje także inwestycje Atal Residence Zabłocie, Zbożowa 2A Apartamenty. W Podgórzu powstaje Wielicka Garden, a nieopodal zalewu Bagry jest w sprzedaży wieloetapowe osiedle Bagry Park.