Nadmorska chatka Ashtona Kutchera

Mila Kunis i Ashton Kutcher kupili "chatkę" nad brzegiem morza.

Aktualizacja: 23.06.2017 22:02 Publikacja: 23.06.2017 21:52

Nadmorska chatka Ashtona Kutchera

Foto: Trulia

Dom kosztował 10 mln dolarów i znajduje się na plaży w Carpinteria, niedaleko Santa Barbara. Ma powierzchnię ponad 180 metrów kwadratowych i 4 sypialni oraz 4 łazienki oraz jacuzzi na tarasie. A do Beverly Hills, gdzie aktorzy mają dom całoroczny, są niecałe dwie godziny jazdy samochodem.

Dom - a właściwie dwa domy na jednej działce - znajdują się na terenie zamkniętego i chronionego osiedla nad samą plażą z widokiem na morze. Mniejszy dom o powierzchni ponad 100 metrów (dwie sypialnie i 2 łazienki) jest przeznaczony dla gości. Oba zostały zbudowane w kalifornijskim, oszczędnym stylu. Białe, przestronne wnętrza i prosty minimalizm.

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Nieruchomości
Obiekty handlowe rosną w mniejszych miastach. Debiutują u nas nowe marki
Nieruchomości
Hiszpański rynek nieruchomości kusi, ale się zmienia. Polacy poprawią rekord?
Nieruchomości
Kupujący mieszkania chcą sobie „zaklepać” najlepsze okazje
Nieruchomości
Wielki park logistyczny w Nowym Modlinie
Nieruchomości
Polacy chcą kupować nieruchomości nie tylko w Hiszpanii