Reklama

Monopolis rośnie w Łodzi

Budowa łódzkiego kompleksu ma się zakończyć w połowie 2019 roku.

Aktualizacja: 11.03.2018 13:07 Publikacja: 11.03.2018 12:55

Foto: materiały prasowe

Deweloperem inwestycji jest firma Virako, a generalnym wykonawcą - spółka Budimex. Za nadzór inwestorski odpowiada Uni-Form. - Od lat realizujemy usługi budowlane, stawiając sobie za cel dbałość o jakość realizowanych inwestycji. Wykorzystamy wieloletnie doświadczenie, aby stworzyć nową jakość w tym historycznym zakątku miasta - zapewnia Radosław Górski, dyrektor oddziału budownictwa ogólnego, członek zarządu spółki Budimex.

Firma zgodnie z zawartym kontraktem zrewitalizuje istniejące historyczne budynki, które pełnią funkcję nie tylko biurową, ale i usługową. To m.in. restauracje, teatr z wielofunkcyjną salą. - Mamy poczucie, że tworzymy wyjątkowy kompleks. Jesteśmy przekonani, że nasz partner doskonale odczytuje wizję Monopolis i założenia tej przestrzeni. Wspólnie zadbamy o zabytkowy charakter i wyeksponowanie postindustrialnego charakteru miejsca, tak aby Monopolis stało się wizytówką Łodzi - podkreśla Krzysztof Witkowski, prezes zarządu Virako.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Coraz mniej wolnych miejsc noclegowych w górach i nad morzem
Nieruchomości
Ronson liczy na wzrost sprzedaży mieszkań
Nieruchomości
Fabryka Park w Katowicach w nowych rękach
Nieruchomości
White Stone Development wybuduje mieszkania w Warszawie i Szczecinie
Nieruchomości
PRS. Ponad pół tysiąca lokali na wynajem w AFI Home Metro Zachód
Reklama
Reklama