- To obiekt z kategorii floating hotel, popularnej m.in. w Holandii, Szwecji czy Wielkiej Brytanii. Hotel zacumuje na Motławie w samym sercu Gdańska, tuż przy Wyspie Spichrzów, w bezpośrednim sąsiedztwie filharmonii – mówią przedstawiciele inwestora, spółki River Point.

- Pływające hotele doskonale działają od wielu lat m.in. w Rotterdamie (H2OTEL), Londynie (Good Hotel) czy Szwecji (Salt & Sill w Slottsholmen - hotel należący do Björna Ulvaeusa, założyciela zespołu ABBA) - wskazują. 

– Już na początku projektowania wyszliśmy z założenia, że efekt końcowy to suma detali. Dlatego zadbaliśmy o każdy szczegół architektury, wystroju wnętrz i funkcjonalności, aby pobyt w hotelu Feel Harmony był przeżyciem wartym powtórzenia – mówi cytowana w komunikacie Kornelia Bargielska, prezes River Point. - Hotel zapewni widok na rzekę oraz historyczne i nowoczesne zabudowania gdańskiego Głównego Miasta. Chłodne wieczory goście będą mogli spędzać w saunie. Dodatkowym atutem będzie restauracja z tarasem, do którego będzie można podpłynąć i przycumować kajak lub motorówkę.

Projekt architektoniczny inwestycji opracowało biuro Art Architekci z Gdańska.