Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 26.07.2018 11:34 Publikacja: 26.07.2018 11:34
1 zdjęcie
ZobaczFoto: materiały prasowe
Osiedle Nowy Brynów powstaje przy ul. Rzepakowej, nieopodal Katowickiego Parku Leśnego. W drugim etapie inwestycji deweloper zaplanował ośmiokondygnacyjny budynek ze 142 mieszkaniami o powierzchniach od 36 do 98 mkw. - od kawalerek po mieszkania z czterema pokojami. Ceny za mkw. lokali zaczynają się od 5,3 tys. zł.
Do mieszkań na parterach są przypisane ogródki. W budynku znajdzie się także 70 komórek lokatorskich. W pierwszym etapie inwestycji powstaje siedmiopiętrowy budynek, w którym znajdzie się 350 o powierzchni od 32 do 115 mkw. Wolnych jest jeszcze 317 lokali.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Pod koniec roku miliony właścicieli domów i mieszkań dostaną informację z gminy o wysokości podatku od nieruchom...
W Polsce powstaje 599,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Ponad połowa zasili najmniejsze miejscowości – wynika z...
Promocje często obejmują mieszkania na ukończonych osiedlach. Taniej bywa też na początku budowy. Większego ruc...
Kapitał wrócił na rynek nieruchomości logistyczno-przemysłowych. Czas na rozwój kolejnego segmentu: centrów danych.
W II kwartale Polacy kupili w Hiszpanii ok. 1 tys. mieszkań i domów, utrzymując poziom obserwowany od kilku kwar...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas