W kolejnej części inwestycji Wojszyckie Alejki jest 148 mieszkań – od kawalerek po lokale z czterema pokojami. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki. Wszystkie lokale są wyposażone w system smart house. Na osiedlu znajdzie się stacja ładowania samochodów elektrycznych. Na dachach budynków zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne.

- Wojszyce to atrakcyjne miejsce do życia. Przy ul. Sygnałowej niedawno otworzono żłobek i filię biblioteki miejskiej, przy ul. Asfaltowej niedługo rozpocznie się budowa zespołu szkolno-przedszkolnego, a przy ul. Polnej powstaje obiekt sportowo-rekreacyjny m.in. z basenami, plażą i fitness – mówią przedstawiciele dewelopera.

- We Wrocławiu trwają odbiory mieszkań w inwestycjach Willa nad Potokiem na Muchoborze Wielkim przy ul. Stanisławowskiej, w pierwszym etapie osiedla Wojszyckie Alejki przy ul. Gałczyńskiego na Wojszycach i Uroczysko przy ul. Przejazdowej na Sołtysowicach – mówi cytowana w komunikacie Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży w spółce Robyg. - Wszystkie inwestycje powstały pod szyldem Robyg WPB. To marka powstała dzięki przejęciu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego. W maju 2021 roku rozpoczniemy przekazywanie mieszkań na osiedlu Jagodno – największej pod względem liczby budynków i mieszkań inwestycji Grupy Robyg we Wrocławiu. Docelowo powstanie 900 mieszkań i domy w zabudowie szeregowej i atrialnej.

Joanna Chojecka dodaje, że firma szuka we Wrocławiu terenów pod kolejne osiedla.