Inwestycję prowadzi poznański deweloper – Agencja Inwestycyjna. W nowo powstającym budynku deweloper zaplanował mieszkania o powierzchni od 26,6 do 65,2 mkw. Zakończenie budowy drugiego etapu planowane jest na czwarty kwartał 2013 r.

- Pierwszy etap inwestycji jest już zrealizowany, więc wszyscy chętni mogą już teraz zobaczyć jakość i poziom wykończenia – mówi Bożena Taflińska – Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej.Na klientów czekają też gotowe mieszkania z pierwszego etapu.

Ceny mkw. mieszkań wahają się od 6,1 do 6,8 tys. zł. Dla przykładu - 33-metrową kawalerkę można tu kupić za 215 tys. zł. Ceny mieszkań z dwoma pokojami zaczynają się od 250 tys. zł.

- Oferujemy kilka lokali z dużymi tarasami na dachu. Do kupienia jest np. 26,6-metrowa kawalerka z 23-metrowym tarasem i 44-metrowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 25 mkw. - mówią przedstawiciele dewelopera.

Osiedle Batorego rośnie na poznańskim Piątkowie w pobliżu terenów zielonych, w tym Rezerwatu Przyrody Żurawiniec. Będzie ogrodzone.