W biurowcu Wola Center odnowiono główne lobby i przestrzenie wspólne. Otwarto nową recepcję i strefę coworkingową. Zarządca obiektu zainwestował też w nowy system informacji wizualnej. - Jeszcze w tym roku pojawią się kolejne udogodnienia – zapowiada firma.

– Dążymy do podnoszenia wartości naszych nieruchomości, starając się dopasowywać do potrzeb najemców. W najbliższej przyszłości skoncentrujemy się na aspektach środowiskowych. W ramach programu Hines Green Office będziemy promowali wśród najemców Woli Center proekologiczne postawy i zielone rozwiązania – mówi cytowana w komunikacie Marta Wiewiórowska-Kudła, menedżer w spółce Hines Polska. - W garażu zainstalujemy ładowarki do pojazdów z napędem elektrycznym i hybrydowym. Mam nadzieję, że do końca roku uzyskamy certyfikat BREEAM. Naszym celem jest jeden z najwyższych poziomów – co najmniej „Excellent" – dodaje.

Na wszystkich piętrach budynku Wola Center, łącznie z podziemnym garażem, a także na terenie przed biurowcem, wprowadzono nowy system informacji wizualnej (SIW). Klasyczne tablice z nazwami najemców zostały wymienione na nośniki cyfrowe.

- Największym z nich jest ekran LED o powierzchni ponad 5 mkw. w lobby głównym. Mniejsze monitory zostały zainstalowane w trzonach windowych. Na wszystkich ekranach będą prezentowane animacje dotyczące m.in. zasad bezpieczeństwa w biurowcu oraz informacje o inicjatywach np. na rzecz ochrony środowiska – tłumaczą przedstawiciele firmy. - SIW obejmuje również nawigację ułatwiającą poruszanie się po budynku.

Wola Center to cztery budynki biurowe klasy A oferujące 34,9 tys. mkw. powierzchni biurowo-handlowej.