202 nowe mieszkania na Stalowej

Budowę dwóch 7-kondygnacyjnych bloków przy skrzyżowaniu ul. Stalowej i Czynszowej na warszawskiej Pradze rozpoczyna Bouygues Immobilier Polska.

Aktualizacja: 24.12.2018 14:28 Publikacja: 24.12.2018 14:18

- Inwestycja swoim charakterem będzie nawiązywać do unikatowej zabudowy praskich kamienic - opowiadają przedstawiciele dewelopera. - W dwóch budynkach znajdą się 202 mieszkania o powierzchni od 24 do 112 mkw. Lokale mają być oddawane do użytku w czerwcu 2020 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Kalter.

Na parterach deweloper, firma Bouygues Immobilier Polska, zaplanował 16 lokali usługowych. Znajdą się tam sklepy, kawiarnie i restauracje. Będą otwarte zarówno od strony ulicy, jak i podwórka. Powstanie też otwarta przestrzeń z zielenią i placem zabaw. Spółka sfinansuje także budowę będącego w planach miasta od lat ogólnodostępnego odcinka ulicy Czynszowej pomiędzy Stalową a Strzelecką, który stanowić będzie ważny ciąg pieszy dla mieszkańców.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nieruchomości
Ghelamco Group wykupiło obligacje. Duża ulga dla inwestorów
Nieruchomości
Przedwiośnie w mieszkaniówce. Duża oferta i stabilizacja cen
Nieruchomości
Polski kapitał na łowach. Jest głód inwestowania w nieruchomości
Nieruchomości
Cukrownia w Pruszczu Gdańskim będzie miastem przyszłości
Materiał Promocyjny
Mieszkania na wynajem. Inwestowanie w nieruchomości dla wytrawnych
Nieruchomości
Najbliższy poniedziałek to dzień prawdy dla Grupy Ghelamco