Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.01.2019 13:40 Publikacja: 02.01.2019 13:15
Foto: Fotorzepa
- Dziura mieszkaniowa w naszym kraju to od lat drażliwy temat, który niestety nie traci na aktualności. Wszelkie porównania zasobów mieszkaniowych Polski do pozostałych państw członkowskich Unii Europejskiej wskazują, że pod względem zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych pozostajemy w ogonie Europy - podkreśla Jarosław Mikołaj Skoczeń, ekspert Emmerson Realty.
Jak duży jest deficyt? Szacunki są różne. - Niektórzy analitycy szacują go na milion, a niektórzy wyliczają nawet trzy miliony brakujących lokali - mówi ekspert. - Najprościej dziurę mieszkaniową można oszacować, porównując liczbę gospodarstw domowych do wielkości zasobu mieszkaniowego, tzn. liczby mieszkań w naszym kraju.
Zmagający się z zadłużeniem belgijski deweloper spłacił krytyczną serię obligacji. W lipcu i wrześniu zapadają o...
Klienci mają w czym wybierać. Rynek pierwotny oferuje mieszkania na różnym etapie zaawansowania budowy. Ceny nie...
Bezpośrednie inwestycje w nieruchomości komercyjne dostępne są dla wąskiego grona najzamożniejszych. Potrzeba in...
Wielka wielofunkcyjna inwestycja w Pruszczu ma szansę zmienić geografię metropolii gdańskiej – mówią Bartłomiej...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
W poniedziałek belgijska spółka matka musi wykupić obligacje za 80 mln euro. Miesiąc później zapada mała seria w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas