W piątej części inwestycji deweloper zaplanował 90 lokali mieszkalnych i usługowych. Prace budowlane mają ruszyć w trzecim kwartale 2014 roku.

W czterech pierwszych etapach osiedla powstanie ok. 430 lokali. Mieszkania znajdą się w kilkupiętrowych kamienicach. - Lokale w warszawskim Wilanowie zostały wprowadzone na rynek ponad rok temu i od początku cieszą się dużą popularnością - zapewnia Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej spółki Robyg. - Grupa Robyg zamierza nadal rozwijać swoją działalność w Wilanowie, stąd niedawne wprowadzenie do sprzedaży dwóch etapów nowej inwestycji Osiedle Królewski Park. Wierzymy, że uruchamianie kolejnych projektów w atrakcyjnych lokalizacjach przyczyni się do realizacji przyjętej przez zarząd strategii, która przewiduje sprzedaż na poziomie nawet 2000 lokali rocznie - podkreśla.

W pierwszym kwartale 2014 r. Grupa Robyg zakontraktowała rekordową liczbę 576 lokali w Warszawie i Gdańsku, co oznacza wzrost w stosunku do pierwszego kwartału 2013 r. o ponad 90 proc. - Tym samym, w ciągu trzech lat grupa zakontraktowała ok. 4150 lokali, z uwzględnieniem rezygnacji - podają przedstawiciele dewelopera.