Inwestycja powstaje niedaleko Galerii Mokotów. W drugim etapie projektu deweloper zaplanował 160 mieszkań o powierzchni od 29 do 139 mkw. Do lokali na ostatnich piętrach będą przypisane 126-metrowe balkony. W ofercie są lokale od kawalerek po mieszkania czteropokojowe. Ceny zaczynają się od od 7950 zł za metr. W przedsprzedaży lokale można kupić z 5-proc. rabatem.

Zakończenie budowy Ronson Development zapowiada na czwarty kwartał 2016 roku. - Oferta mieszkań w pierwszym etapie Moko szybko się wyczerpuje, dlatego zdecydowaliśmy już teraz wprowadzić do sprzedaży drugą, ostatnią część projektu - tłumaczy Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Jego zdaniem atutem inwestycji jest m.in. lokalizacja. - Dzięki dobrej komunikacji projekt budzi zainteresowanie także inwestorów - mówią przedstawiciele dewelopera.

Pomiędzy budynkami deweloper zaplanował zielony dziedziniec. Inwestycja składa się z czterech budynków, w których łącznie znajdą się 324 mieszkania. W pierwszej części deweloper zaplanował 164 lokale, w drugiej - 160.

Ronson przewidział także 24 lokale usługowe. Generalnym wykonawcą obu etapów osiedla jest firma Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada Pracownia Jems Architekci.