W dwupiętrowym budynku, który trafił właśnie do oferty, znajdzie się 20 mieszkań o powierzchni od 37,8 do 86,42 mkw. - od dwóch do czterech pokoi. Ceny lokali wynoszą 6,4 tys. zł za mkw. - Projekt Bronowice Residence V powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego etapu inwestycji. Każde mieszkanie będzie mieć balkon, a do lokali na parterze będą przypisane ogródki - opisują przedstawiciele dewelopera.

Na parkingu zewnętrznym deweloper przewidział 32 stanowiska. Osiedle będzie ogrodzone. - Kompleks mieszkaniowy Bronowice Residence na stałe wpisał się w krajobraz dzielnicy Krowodrza. Pięcioetapowa inwestycja będzie się składać z 32 budynków wielorodzinnych - opowiadają przedstawiciele dewelopera.

Na osiedlu spółka Atal zaplanowała 731 mieszkań o powierzchniach od 30 do 112 mkw. Deweloper ma już pozwolenie na użytkowanie trzech pierwszych etapów inwestycji. - Wszystkie lokale w tej części osiedla znalazły już właścicieli - mówią przedstawiciele Atalu. Na terenie osiedla deweloper zaplanował także dziewięć lokali handlowo - usługowych. Tuż obok osiedla znajduje się inwestycja Bronowice Residence Domy, która została ukończona we wrześniu. Projekt składający się z ośmiu domów (dwóch wolnostojacych i sześciu bliźniaków) ma już pozwolenie na użytkowanie.

- Lokalizacja osiedla umożliwia mieszkańcom szybką i wygodną komunikację zarówno z centrum miasta jak i z Warszawą, Katowicami czy Wrocławiem. Z osiedla można również w łatwy i szybki sposób przemieścić się na lotnisko w Balicach - zachęca deweloper. - Bliskość dużych centrów handlowo-usługowych położonych wzdłuż ulicy Josepha Conrada, w tym Galerii Bronowice oraz Ikea, ułatwi przyszłym mieszkańcom robienie zakupów. Weekendowych spacerowiczów zachwycą natomiast urokliwe zakątki dzielnicy. Atutem Bronowice Residence jest bliska odległość Ojcowskiego Parku Narodowego.

- Inwestycja Bronowice Residence została dobrze przyjęta przez mieszkańców Krakowa. Pierwsze trzy etapy osiedla zostały już zakończone, a wszystkie mieszkania znalazły swoich nabywców. Dlatego też zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty na tym osiedlu - komentuje Mateusz Juroszek, wiceprezes spółki Atal.

Budowa Bronowice Residence V rozpoczęła się we wrześniu tego roku. Planowany termin oddania piątego etapu inwestycji do użytkowania to czwarty kwartał 2016 roku. Za projekt odpowiada pracownia projektowa LINIAarchitekci.