Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.10.2015 11:08 Publikacja: 11.10.2015 10:43
Foto: ROL
Projekt deweloperski "Mieszkaj w mieście" powstaje u zbiegu ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej w krakowskich Bronowicach. Inwestycję prowadzi spółka Henniger Investment. W budowie jest pierwszy z dwunastu etapów. - W ramach inwestycji powstanie dodatkowo 1780 metrów nowych dróg publicznych wybudowanych ze środków własnych inwestora - zapowiadają przedstawiciele firmy Henniger Investment.
Dodają, że MWM to przedsięwzięcie zarówno architektoniczne, jak i urbanistyczne. - Koncepcja osiedla została zaprojektowana w całości przez studio architektoniczne Medusa Group. Powstanie niemal 2200 mieszkań, 2891 miejsc parkingowych, w większości zlokalizowanych w garażach podziemnych, oraz 5000 nowych miejsc pracy - podaje inwestor.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Ekspansja parków handlowych, fala modernizacji nieruchomości, powrót dużych inwestycji. Rynek nieruchomości hand...
Wiele inwestycji, głównie w powiatach, powstaje bez mocnych przesłanek. Sprawne zarządzanie najmem i infrastrukt...
Jak zmienia się zdolność kredytowa Polaków? Jaki mają wybór mieszkań? Sprawdzają eksperci portali RynekPierwotny...
Deweloper rozszerza ofertę w Trójmieście. Po inwestycjach w Gdańsku przyszła pora na Gdynię. Nowa Chylonia już w...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Projekt ustawy o portalu z cenami transakcyjnymi nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego został przyjęty pr...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas