Reklama
Rozwiń
Reklama

Wola Invest - nowy aparthotel w stolicy

Sprzedaż mieszkań i apartamentów w nowej inwestycji rozpoczyna spółka J.W. Construction Holding.

Aktualizacja: 11.10.2015 20:21 Publikacja: 11.10.2015 20:04

Apartamenty Wola Invest powstaną przy ul. Kasprzaka w Warszawie

Apartamenty Wola Invest powstaną przy ul. Kasprzaka w Warszawie

Foto: Materiały Inwestora

Deweloper zapewnia, że nieruchomość przyniesie 5 proc. rentowność w skali roku. - Jesteśmy zarówno inwestorem, jak i operatorem aparthotelu. Bierzemy na siebie wszelkie koszty zarządzania nieruchomością i gwarantujemy zyski - mówią przedstawiciele J.W. Construction Holding.

Apartamenty Wola Invest powstaną przy ul. Kasprzaka w Warszawie, na terenie realizowanej przez J.W. Construction Holding inwestycji Bliska Wola. - Ich budowa rozpoczęła się we wrześniu tego roku. Lokale mają być gotowe w czwartym kwartale 2017 roku - opowiadają przedstawiciele dewelopera. Mieszkania będą już wykończone pod klucz.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Nieruchomości
Skanska sprzedaje biurowiec w kompleksie Centrum Południe we Wrocławiu
Nieruchomości
Kuszenie klienta. Kto wygra walkę?
Nieruchomości
Gdzie rosną nowe magazyny
Nieruchomości
Lublin. Mieszkania na wynajem z dopłatami do czynszu
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Nieruchomości
Warszawa. Chętnych na biura więcej niż nowej powierzchni
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama