Reklama
Rozwiń
Reklama

Łódzki magazyn bierze Hines Global

W pełni skomercjalizowany obiekt logistyczny o powierzchni ponad 36 mkw. kupił Hines Global Income Trust.

Aktualizacja: 26.09.2019 16:58 Publikacja: 26.09.2019 16:37

Łódzki magazyn bierze Hines Global

Foto: Fotorzepa/ Piotr Guzik

Magazyn klasy A powstał w tym roku. Jest dostosowany także do lekkiej produkcji. To drugie centrum logistyczne w Polsce, które we wrześniu przejął Hines Global. Pierwsza transakcja dotyczyła zakupu parku magazynowego k. Gdańska.

Obiekt w Łodzi, którego powierzchnia to ponad 36 tys. mkw., jest w pełni skomercjalizowany. Wśród najemców są firmy Damco Poland i Deles Polska. W obiekcie znajdują się także magazyny firm Intelligent Logistic Solutions i Panasystem PL i Inter Cars.

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Nieruchomości
Polska przyciąga centra danych. Rośnie popyt na usługi chmurowe
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Nieruchomości
Nowoczesne biura dla państwowych instytucji. Są konsolidacje
Nieruchomości
Spółdzielnie zbudują zasób dostępnych mieszkań?
Nieruchomości
Elewator we Wrocławiu wraca do gry. Powstaną mieszkania i lofty
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Nieruchomości
Invesco Real Estate kupuje centrum logistyczne na Śląsku
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama