Ed Sheeran ogłosił najnowsze tournee, która odbędzie się na stadionach w roku 2022. Rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku, Ed zagra w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Środkowej Europie i Skandynawii, jak również powróci na londyński stadion Wembley, aby zagrać trzy koncerty na przełomie czerwca i lipca.

Podczas przyszłorocznego tournée, fani będą mieli okazję zobaczyć Eda wykonującego po raz pierwszy na żywo wybór utworów z najnowszego albumu "=". Sheeran będzie występować na okrągłej scenie na środku stadionu otoczony publicznością.

Czytaj więcej

Ed Sheeran od plusa do minusa

Nowy album Eda "=" ukaże się 29 października nakładem Asylum/Atlantic. Single biją rekordy popularności. Najpierw „Bad Habits”, a teraz „Shivers”.

Ed i jego współpracownicy po raz kolejny zdecydowanie przeciwstawiają się wtórnej sprzedaży biletów przez strony nieoficjalne, starając się uchronić fanów przed tak zwanym scalpingiem. Zostanie użyta specjalnie zaprojektowana technologia cyfrowa, która zablokuje wtórną sprzedaż. Organizatorzy koncertów zachęcają aby zarejestrować się z wyprzedzeniem na stronach oficjalnego sprzedawcy. Fani, którzy nie będą w stanie dotrzeć na koncert, będą mogli odsprzedać bilet innym fanom po cenie, za którą go nabyli, poprzez oficjalną platformę.

W 2022 roku Ed Sheeran zagra w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Środkowej Europie i Skandynawii

Promotorzy zachęcają do używania oficjalnych stron wymienionych na Edsheeran.com oraz przypominają, że Viagogo nie jest oficjalnym dystrybutorem biletów na nadchodzącą trasę.

Podobnie do poprzednich tras Eda Sheerana, promotorzy będą monitorować transakcje ze sprzedaży przy współudziale National Trading Standards Cyber Crime team (krajowy dział standardów handlowych i zwalczania cyberprzestępczości.