Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 11.09.2025 21:53 Publikacja: 24.05.2023 00:19
Kadr z materiału wideo udostępnionego przez służbę prasową Ministerstwa Obrony Rosji pokazuje rzekomo zniszczone bojowe pojazdy „ukraińskiej grupy sabotażowo-rozpoznawczej”
Foto: PAP/EPA
Od poniedziałkowego poranka w obwodzie biełgorodzkim toczą się walki Legionu "Wolność Rosji" i Rosyjskiego Korpusu Ochotniczego z regularną rosyjska armią. Wchodzący w skład Legionu i Korpusu obywatele FR walczą po stronie Ukrainy, deklarując zamiar wyzwolenia Rosji spod władzy Putina.
We wtorek rosyjskie Ministerstwo Obrony i władze obwodu biełgorodzkiego poinformowały, że "wyeliminowano ukraińskich nacjonalistów", którzy wtargnęli na terytorium FR oraz zniszczono ich sprzęt - cztery opancerzone pojazdy bojowe i pięć samochodów typu pick-up.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W najnowszym odcinku podcastu „Rzecz w tym” rozmawiamy z Jerzym Haszczyńskim, szefem działu zagranicznego Rzeczp...
Długofalowe skutki wtorkowego izraelskiego ataku na przywódców Hamasu w Katarze nie muszą być tak dewastujące dl...
Proszę mi wierzyć, gdybyśmy chcieli dokonać ludobójstwa, bylibyśmy skuteczniejsi – mówi „Rzeczpospolitej” prof....
Rząd Izraela się nie przejmuje, co myślą Polacy, Francuzi, Hiszpanie, reszta świata. Podobnie ze zdaniem połowy...
Tylko 7 proc. ankietowanych nie zgadza się z określeniem izraelskich działań w palestyńskiej strefie mianem ludo...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas