Drukarka nie musi być miejscem nerwowych spotkań  pracowników. Arcus Comfort to pakiet zapewniający największą wygodę i szybkość drukowania dzięki rozwiązaniom opartym na sprzęcie Kyocery: laserowych drukarkach  i urządzeniach wielofunkcyjnych  oraz dodatkowym oprogramowaniu wspierającym. Proste ustawienia, intuicyjna obsługa np. skanera w urządzeniu wielofunkcyjnym sprawią, że drukarka będzie miejscem pracy, a nie stresu.

 

Zator w jednym z punktów druku? Arcus Comfort błyskawicznie rozwiązuje problem, umożliwiając wydrukowanie na dowolnie wybranym innym urządzeniu. Materiały mają być gotowe po przyjściu do pracy - to również jest możliwe. Rozwiązanie bezsterownikowego wydruku pozwala na wydawanie poleceń za pomocą telefonu, dzięki czemu dokumenty mogą być wysłane na przykład z tramwaju. Wielu pracowników, w razie potrzeby zeskanowania dokumentów korzysta z pomocy kolegów . W pakiecie Arcus Comfort każdy będzie mógł otrzymać skan odpowiedniej jakości w prosty sposób, dokument trafi bezpośrednio na osobisty e-mail. Ponadto panel może być spersonalizowany, tak aby użytkownik mógł skorzystać z niezbędnych dla niego funkcji. Inne opcje nie będą wyświetlane, a praca stanie się łatwiejsza do wykonania.

Arcus Comfort jest jednym  z trzech pakietów funkcjonalnych przygotowanych przez Grupę Arcus pozwalających na obniżenie kosztów druku. Pozostałe pakiety to Arcus Saver i Arcus Security.