Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 16.10.2025 03:21 Publikacja: 24.01.2022 12:28
Ursula von der Leyen
Foto: AFP
Von der Leyen przedstawiła na konferencji prasowej nowy projekt pomocy finansowej, na którą składają się pożyczki i dotacje, które mają wesprzeć Ukrainę w średnim i długim okresie.
Według Ursuli von der Leyen unijny pakiet ma pomóc Ukrainie w "zaspokojeniu potrzeb finansowych w związku z konfliktem" z Rosją oraz wesprzeć "wysiłki na rzecz budowania odporności tego kraju".
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Sądzę, że im większą presję wywieramy na Rosję, tym szybciej Władimir Putin zda sobie sprawę, że nie może wygrać...
W otoczeniu wielu światowych przywódców prezydent USA Donald Trump ogłosił zakończenie wojny w Strefie Gazy. Pro...
Prezydent USA Donald Trump wygłosił trwające ponad godzinę przemówienie w Knesecie. Jego wystąpienie miało miejs...
Hamas uwolnił dwudziestu izraelskich zakładników, którzy pozostawali w jego niewoli od momentu ataku na Izrael z...
W czasie spotkania z prezydentem Finlandii Alexandrem Stubbem prezydent USA Donald Trump zwrócił uwagę, że NATO...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas