Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 29.12.2014 04:43 Publikacja: 29.12.2014 04:43
PKB może się zwiększyć w 2015 r. o 3,3 proc. – wynika z prognoz ekonomistów zebranych przez Rzeczpospolitą.
Foto: Bloomberg
PKB może się zwiększyć w 2015 r. o 3,3 proc. – wynika z prognoz ekonomistów zebranych przez Rzeczpospolitą. To podobny wynik jak w mijającym roku, co z jednej strony jest dobrą wiadomością, bo nie czeka nas gwałtowne załamanie, ale z drugiej strony nie ma też co liczyć na wielki boom. Dla przedsiębiorców będzie to raczej kolejny rok trudnej walki o swoje.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Produkcja przemysłowa w Polsce w sierpniu urosła o 0,7 proc. r/r – podał w czwartek Główny Urząd Statystyczny (G...
Przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w sierpniu 8769,08 zł brutto, co oznacza wzrost o 7...
Amerykański bank centralny obciął główną stopę procentową o 25 pb, co było zgodne z oczekiwaniami inwestorów. Za...
Inflacja bazowa w sierpniu wyniosła 3,2 proc. r/r – podał we wtorek Narodowy Bank Polski (NBP). To najniższy odc...
Inflacja w sierpniu w Polsce wyniosła 2,9 proc. – poinformował w poniedziałek Główny Urząd Statystyczny (GUS), r...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas