Reklama
Rozwiń
Reklama

Ważny etap oferty publicznej Alior Banku

Od 25 do 27 maja 2016 r., czyli w praktyce w środę i piątek, inwestorzy mogą kupować i sprzedawać prawa poboru akcji nowej emisji Alior Banku.

Publikacja: 24.05.2016 22:03

Ważny etap oferty publicznej Alior Banku

Foto: Bloomberg

W tych dniach prawa poboru będą notowane na warszawskiej giełdzie jako odrębny papier wartościowy. To informacja ważna zwłaszcza dla posiadaczy akcji Aliora, którzy nie planują udziału w nowej emisji.

Prawo poboru jest papierem wartościowym istniejącym tylko przez określony czas. Niewykorzystane prawa poboru wygasną w momencie zakończenia zapisów na nowe akcje, czyli po 1 czerwca 2016 r. W zamian za wygasłe prawa poboru nie będą przysługiwać jakiekolwiek świadczenia.

RP.PL z NYT — Pierwszy wybór w nowym roku

Roczna subskrypcja RP.PL z dostępem do The New York Times!

Kliknij i sprawdź warunki!

Korzyści:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Banki
Prezes SGB-Banku: Lokalny bank też można mieć w telefonie
Banki
Santander BP wkrótce zmieni nazwę na Erste Bank Polska
Materiał Partnera
CyberRescue w Banku Pekao S.A. – prezent dla klientów na bezpieczne święta w sieci
Banki
PZU i Bank Pekao dają sobie więcej czasu na prace nad ewentualną fuzją
Materiał Promocyjny
Polska jest dla nas strategicznym rynkiem
Banki
Wielkie przejęcie Santandera wchodzi w decydującą fazę
Materiał Promocyjny
Podpis elektroniczny w aplikacji mObywatel – cyfrowe narzędzie, które ułatwia życie
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama