fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Maciej Rudke

Pisze o bankach i branży odzieżowej

Banki

Bank Pocztowy będzie zwalniał

Zgodnie z wdrażanym planem naprawy Bank Pocztowy zamierza rozpocząć zwolnienia grupowe. Zarząd zapewnia, że cele przedstawionej niedawno strategii do 2024 r. pozostają aktualne.

Banki

EKF popiera pozasądowe ugody frankowe

Eksperci Europejskiego Kongresu Finansowego uważają, że to pozasądowe porozumienia frankowiczów z bankami są najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu tych kredytów.

Banki

Nie osłabnie popyt na kredyty mieszkaniowe

Klienci w obliczu braku lokat szukają sposobu na ochronę oszczędności przed inflacją i często wybierają nieruchomości. Hipoteki to jedyny rodzaj kredytów, który wyraźnie rośnie,...

Banki

Spadek zysków banków w lutym

Gorszy wynik z odsetek i strata na wyniku z pozostałych operacji zaszkodziły dynamice zysku netto. Pomogły niższe koszty ryzyka i działania oraz rosnący wynik z opłat i prowizji.

Banki

Pekao przejął Tpay

Wczoraj bank formalnie przejął operatora płatności i liczy, że pomoże mu to stworzyć kompleksowy system usług płatniczo-finansowych.

Banki

Pekao przyjął strategię

Zarząd Banku Pekao przyjął dzisiaj strategię banku na lata 2021-2024. Rentowność ma wrócić w okolice 10 proc. za cztery lata. Ponad połowa zysku ma trafiać do akcjonariuszy.

Banki

Kto poradzi sobie z konwersją hipotek

W razie ugód być może żaden z banków, poza Getin Noble, nie potrzebowałby emisji akcji, choć sporo zależy od regulatorów. Inne scenariusze są bardziej pesymistyczne.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA