fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Krzysztof Rawa

Miłośnik golfa i lekkoatletyki

Tenis

Tenis w Miami: Hurkacz zagra z Berrettinim

Hubert Hurkacz zagra w pierwszej rundzie turnieju Miami Open z Włochem Matteo Berrettinim. Jeśli zwycięży, zmierzy się z mistrzem z Indian Wells, Austriakiem Dominikiem Thiemem.

Tenis

Słoneczna wiosna Huberta Hurkacza

Do Miami, by zagrać w turnieju z cyklu Masters 1000, Hubert Hurkacz pojedzie już jako 53. tenisista świata i jeden z tych, na których warto patrzeć.

Sporty zimowe

Raw Air: Kobayashi dogania Krafta

Po wygraniu prologu w Vikersund Ryoyu Kobayashi zmniejszył różnicę do lidera Raw Air Stefana Krafta do 6,6 pkt. Z Polaków najlepszy Dawid Kubacki – szósty, reszta nie odleciała

Tenis

Hurkacz potrafi

Nadchodzi czas Huberta Hurkacza. Polak zagra w piątek z Rogerem Federerem o awans do półfinału turnieju w Indian Wells.

Tenis

Novak rządzi i dzieli

W ATP wrze. Za sprawą Novaka Djokovicia szef organizacji Chris Kermode z końcem roku odejdzie, chociaż dał organizacji rozwój i pieniądze.

Tenis

Ogród na pustyni

Dekadę temu miliarder Larry Ellison kupił turniej w Indian Wells i stał się szarą eminencją tenisa. Z miłości do sportu czy pieniędzy? Chyba oba powody są ważne.

Lekkoatletyka

Ewa znów chce biegać

Halowe mistrzostwa Europy w Glasgow nie były powtórką złotych żniw sprzed dwóch lat, ale dały powody do radości, zwłaszcza sukces Ewy Swobody.

Seefeld 2019

Oby wróciła moc

Polacy odżyli na normalnej skoczni w Seefeld. Kamil Stoch był trzeci w kwalifikacjach, a Dawid Kubacki czwarty. Walka o medale w piątek o 16.00.

Kolarstwo

Perła w koronie i kula u nogi

W Pruszkowie zaczynają się 116. mistrzostwa świata. Interesujące i prestiżowe, ale trudno zapomnieć, że w Polskim Związku Kolarskim bieda i gaszenie pożarów.

Sporty zimowe

Oddajemy złote plastrony

Polacy nie przywiozą medalu z dużej skoczni. Indywidualnie Kamil Stoch był na Bergisel piąty, a broniąca mistrzostwa świata drużyna czwarta. Całe złoto zdobyli skoczkowie Niemiec.

Seefeld 2019

Horngacher wciąż myśli

Adam Małysz o sobotnim indywidualnym i niedzielnym drużynowym konkursie mistrzostw świata w Seefeld oraz zmianie poglądów na skoki kobiet.

Lekkoatletyka

Portret lekkoatletek we wnętrzu

Rozmowa z Aleksandrą Szmigiel, fotoreporterką sportową, autorką projektu „(not) ordinary girl”, laureatką konkursu Fotoreporter Roku 2018 w kategoriach Sport i Portret

Sporty zimowe

Drużyna Horngachera znów wielka

Zawody na Mühlenkopfschanze w Willingen rozpoczął efektowny sukces polskiej czwórki. Piotr Żyła, Jakub Wolny, Dawid Kubacki i Kamil Stoch wygrali konkurs drużynowy z...

PŚ w Willingen:

Sporty zimowe

Parada miłości na śniegu

Willingen, czyli niemieckie Zakopane – od piątku trzydniowe party dla tysięcy osób i pucharowe zawody na skoczni tak dużej, że zwanej nawet półmamutem.

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA