Stefan Szczepłek

Łukasz Fabiański: Od szkółki w Szamotułach do bajki na Wembley

– Nie będę trenerem. Myślę bardziej o roli eksperta telewizyjnego. Mam też pomysł na biznes w Polsce – mówi Stefanowi Szczepłkowi Łukasz Fabiański, bramkarz, który 9 października rozegrał ostatni, 57. mecz w reprezentacji Polski.

Stefan Szczepłek: Chwasty stadionów

Sportowe areny stały się emanacją ulic. Już nawet tenis przestał być „białym sportem", w którym długo obowiązywały zasady fair play. Różnice między kibicami tenisa a piłki nożnej szybko się zacierają. Świat dziczeje.

Stefan Szczepłek: Plan wykonany

Polacy musieli wygrać w Tiranie i tak się stało. Mieli przewagę pod względem jakości poszczególnych zawodników i wyniku z Warszawy (4:1). Byli faworytami i te przewagi wykorzystali.

Punkt kulminacyjny eliminacji do mistrzostw świata we wtorek w Tiranie

Wygrany 5:0 mecz z San Marino na Narodowym był wieczorem pożegnań, a nie wielkiego futbolu.

Szczepłek: Łukasz Fabiański - lepsza twarz futbolu

W 57. minucie meczu z San Marino sędzia przerwał grę. Piłkarze obydwu drużyn utworzyli szpaler, przez który przeszedł ocierający łzy Łukasz Fabiański. 56 tysięcy widzów biło brawo na stojąco i skandowało nazwisko bramkarza. Tak 57-krotny reprezentant Polski żegnał się z drużyną narodową.

Stefan Szczepłek: Jak wygląda dziennikarz

Na trening reprezentacji Polski pojechałem rowerem. W bramie stadionu Legii zatrzymał mnie ochroniarz. Powiedziałem, że jestem dziennikarzem i jadę do pracy. - Na dziennikarza to pan nie wyglądasz. Legitymacja

Eliminacje mistrzostw świata. Trzeba wygrać wszystko

W sobotę reprezentacja Polski w eliminacjach do mundialu zmierzy się z San Marino, a we wtorek – z Albanią. Czy kibice mogą spać spokojnie?

Liga Europy. Anglicy nie docenili Legii

Mistrzowie Polski pokonali Leicester City 1:0 i po dwóch meczach są liderami swojej grupy.

Dziewczyny nie z metropolii. Rozmowa z Niną Patalon

Trenerka piłkarskiej reprezentacji Polski kobiet Nina Patalon o swojej drużynie, jej gwieździe Ewie Pajor i szansach na awans do finałów mistrzostw świata.

Po meczu Polska - Anglia. Fair play wciąż nie żyje

W meczach Polski z Anglią było wiele sytuacji wstydliwych lub niegodnych dżentelmenów. Licytowanie się, kto bardziej zawinił, a kto jest świętszy, prowadzi donikąd.