fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Taniec

Zbiorowe kopanie, ale tylko powietrza

Fotorzepa, Kuba Kamiński Kub Kuba Kamiński
Rock’n’roll zarówno w muzyce, jak i w tańcu ma się całkiem dobrze. Mimo upływu lat wcale się nie starzeje – i zapewne nigdy to nie nastąpi. Nie dlatego, że to styl wybitny, ale dlatego, że wiele się zmieniło, gdy się pojawił.
Przewrócił cały muzyczny świat do góry nogami. Szokował, był zakazywany, spychany do podziemia. Teraz mamy nieograniczony dostęp do dawnych nagrań i informacji, ale czy je doceniamy? Jak bardzo rock’n’roll potrafi wpłynąć na styl życia, można sprawdzić podczas jubileuszowego 30. Konkursu Rock’N’Rolla im. Billa Haleya w Stodole.
To bezsprzecznie najważniejsza impreza tego typu w Polsce. Zarówno start w niej, jak i rzecz jasna zwycięstwo, jest powodem do dumy, a kibicowanie – okazją do spotkania z gwiazdami zaproszonymi do jury. W tym roku będą to m.in. dziennikarka telewizyjna Jolanta Fajkowska, wokalista Łukasz Zagrobelny, Paweł Loroch, dziennikarz i podróżnik.
W Stodole spotkamy się także z zespołem Plastic, tworzonym przez wokalistkę Agnieszkę Burcan i muzyka Pawła Radziszewskiego. W centrum uwagi będzie kilkadziesiąt par, które zakwalifikowały się do zmagań, stylowa muzyka i niepowtarzalna, oryginalna zabawa.
[i]30. Konkurs Rock’N’Rolla, Stodoła, Warszawa, ul. Batorego 10, bilety; 30 – 35 zł, rezerwacje: tel. 22 825 60 31, poniedziałek (15.02), od godz. 18 – wejście do klubu; od godz. 19 – rozpoczęcie konkursu [/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA