fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

Małgorzata Wassermann: Uważam swój wynik za bardzo dobry

Małgorzata Wassermann
Fotorzepa, Jerzy Dudek
Kandydatka PiS Małgorzata Wassermann przegrała w II turze wyborów prezydenckich w Krakowie. Zdobyła 35 proc. głosów, co uważa za bardzo dobry wynik.

Jacek Majchrowski zdobył 64,6 proc. głosów w drugiej turze wyborów samorządowych w Krakowie - wynika z sondażu exit poll dla TVP, TVN i Polsat. Małgorzata Wassermann zdobyła 35,4 proc. głosów.

 - Wszyscy, którzy ze mną przegrywali potem osiągnęli bardzo wysokie stanowiska państwowe - mówił po zakończeniu głosowania Majchrowski.

- Kampania była bardzo spokojna i kulturalna. Pani poseł zachowywała się tak, jak na panią poseł przystało. Mam zastrzeżenia do działań pewnych osób z jej środowiska, ale pomińmy to milczeniem - dodał prezydent Krakowa.

Wyniki wyborów - relacja rp.pl

Wassermann uważa, że zrobiła wszystko, co było w jej mocy, by wygrać wybory. - Byłam kandydatem popieranym przez PiS, a Jacek Majchrowski był popierany przez wszystkie kluby opozycyjne, a przy tym miał markę po 16 latach rządów w Krakowie – zaznaczała. – Nie kupczyłam stanowiskami nie obiecywałam wiceprezydentów. Uważam ten wynik za bardzo dobry. PiS oczywiście powiększyło swój wynik w Krakowie w stosunku do poprzednich wyborów – oceniła w rozmowie z Polsat News.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA