fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Dwa ciała w mieszkaniu na Bemowie. Z ranami kłutymi

materiały policji
Ciała dwóch osób znalazła policja w mieszkaniu na warszawskim Bemowie. Kobieta i mężczyzna mieli rany kłute. Teraz sprawę bada prokuratura.

Do tragedii doszło w piątek. - Zostaliśmy poinformowani telefonicznie, że w jednym z mieszkań przy Pełczyńskiego znajdują się ciała mężczyzny i kobiety. Policjanci potwierdzili te informacje na miejscu. Technicy kryminalistyczni zabezpieczyli ślady -  opowiadał Piotr Świstak, z Komendy Stołecznej Policji.

W mieszkaniu znaleziono ciała - 35-letniej kobiety i 37-letniego mężczyzny. Śledczy ustalili, że wcześniej byli parą, ale się rozstali.

Kobieta w piątek miała odebrać z bloku przy ulicy Pełczyńskiego swoje rzeczy, ale nie wróciła do swojego mieszkania. Jej bliscy powiadomili więc policję. Ta odkryła ciała.

Jak informował Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, kobieta miała rany kłute szyi i klatki piersiowej. Rany kłute ujawniono również na ciele mężczyzny.

Prokuratura nie wyklucza, że w mieszkaniu mogło dojść do najpierw do zabójstwa kobiety przez jej byłego partnera, a później on targnął się na własne życie.

Śledczy wyjaśniają teraz dokładne okoliczności śmierci pary. Prokuratura zleci sekcję zwłok, która zostanie prawdopodobnie przeprowadzona w przyszłym tygodniu.

W czasie, gdy doszło do tragedii w mieszkaniu była 80-letnia babcia mężczyzny. Mogła nawet nie wiedzieć co się stało, gdyż jest osobą niedosłyszącą.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA